Systemy do szafki narożnej – magic corner

Pomieszczeniem, w którym szczególnie ważna jest ergonomia oraz zorganizowanie dostępnej przestrzeni, jest zdecydowanie kuchnia. Ekonomiczne wykorzystanie powierzchni kuchni coraz częściej jest priorytetem podczas projektowania mebli. Najbardziej problematycznym miejscem były jeszcze do niedawna narożniki mebli kuchennych, jednak prowadzone na rynek systemy magic corner Belmeb, w zupełności wyeliminowały ten problem.

Dobrze zagospodarowana przestrzeń

Systemy magic corner stanowią nowoczesne rozwiązania dla kuchni, dzięki którym przestrzeń w trudno dostępnych miejscach, takich jak narożniki mebli kuchennych, wykorzystywana jest w stu procentach. Dzięki zastosowaniu systemu przesuwnych półek oraz koszy, możliwe jest wysunięcie całej półki, co ułatwia dostęp do głęboko schowanych przedmiotów. Półki wysuwane i chowane są automatycznie, dzięki czemu korzystanie z magic corner jest łatwe i nieskomplikowane.

Indywidualny projekt

Firmy zajmujące się produkcją systemów magic corner, oferują szeroki wybór półek i koszy do mebli w zabudowie kuchennej. Dzięki zróżnicowanej ofercie producenta możliwy jest indywidualny dobór systemów magic corner, który jak najlepiej wpasuje się w przestrzeń pod blatem kuchennym. W zależności od potrzeby i przeznaczenia szafki narożnej, systemy magic corner można dostosować do przechowywania garnków, zastawy stołowej czy produktów żywnościowych. Takie ułatwienia pozwalają na maksymalne wykorzystanie przestrzeni w kuchni oraz skuteczne zorganizowanie miejsca.