Różne ciekawe uchwyty do mebli

uchwyty wpuszczane

Meble można w ciekawy sposób upiększać za pomocą różnych uchwytów. Uchwyty służą nie tylko do łatwiejszego otwierania szuflad czy szaf, ale nadają meblom również ostatecznego charakteru. Poniżej kilka słów o obecnie najmodniejszych uchwytach meblowych. Zamiana uchwytów na nowe, często potrafi tchnąć drugie życie w stare meble.

Wygodne uchwyty wpuszczane do szuflad

uchwyty wpuszczane

Minimalistyczne i mało widoczne uchwyty wpuszczane to dobry wybór dla tych osób, które chcą zachować gładką taflę powierzchni mebli, bez wyraźnie widocznych uchwytów. Takie uchwyty sprawdzą się idealnie między innymi w meblach kuchennych, jak również w komodach oraz bieliźniarkach. Akcesoria jak uchwyty znajdziesz na https://www.belmeb.pl/akcesoria-meblowe/uchwyty-meblowe/wpuszczany.html.

Złote uchwyty do mebli

Złote uchwyty do mebli, najczęściej w postaci minimalistycznych gałek, to naprawdę bardzo gorący dodatek do wnętrza. Takie uchwyty są teraz niezwykle modne, pięknie prezentują się w przypadku mebli kuchennych, których fronty utrzymane są w stonowanej klasycznej kolorystyce.

Skórzane uchwyty do mebli

Kolejne szalenie modne rozwiązanie to uchwyty do mebli w postaci skórzanych pasków. Takie uchwyty można wykonać samodzielnie, lub po prostu kupić w sklepie. Potrafią nadać meblom zupełnie nowy charakter i świetnie nawiązać do lubianego w Polsce stylu skandynawskie. Są wygodne podczas użytkowania, natomiast należy uważać, szczególnie jeżeli montuje się je w szufladach trudnych do otwierania. Zbyt dużo siły używanej do wysunięcia szuflady z takim uchwytem, może spowodować oderwanie.