Mozaika drewniana – na podłogę i ścianę

Mozaiki drewniane od kilku dobrych sezonów znajdują się w czołówce najczęściej wybieranych elementów dekoracyjnych przez klientów. Dlaczego? Są one ponadczasowe, łatwe w montażu, bez problemu zastosować je w różnych pomieszczeniach i aranżacjach oraz wiele mebli i dodatków do nich pasuje. Dziś, podpowiadamy jaką mozaikę drewnianą warto zastosować w naszych wnętrzach.

Mozaika drewniana na podłogę – wysoka jakość

Już 30 lat temu, klienci chętnie wybierali taką podłogę do swoich salonów, sypialni, pokoi czy gabinetów. I co najważniejsze – po 30 latach prezentuje się ona równie dobrze. Mozaika drewniana na podłogę ma uniwersalne zastosowanie. W sklepach znajdziemy wiele jej kolorów i wzorów, dzięki czemu bez problemu można je mieszać lub samodzielnie tworzyć kompozycje według własnych pomysłów. Taka podłoga drewniana nigdy nie wyjdzie z mody a jej jakość jest nieoceniona. Dużym plusem mozaiki drewnianej jest to, że piękny wzór nie potrzebuje już tak naprawdę innych ozdób i dodatków. Dlatego też, właściciele takich miejsc oprócz takiej pięknej podłogi i praktycznych mebli, nie zagracają mieszkań i domów innymi, zbędnymi elementami.

Mozaika drewniana na ścianę – prawdziwa ozdoba

To nowość w ostatnim czasie. Mozaika drewniana na ścianę może stanowić prawdziwą ozdobę na głównej ścianie w salonie, w sypialni czy w jadali. Klienci chętnie stosują ją jako wykończenie ściany w miejscu, gdzie wisi telewizor, na głównych ścianach w domu, przy kominku czy przy stole w jadalni. Taka mozaika sprawdzi się także w kuchni, gdyż jest bardzo odporna na zabrudzenia czy uszkodzenia.

Ceny mozaiki drewnianej

Ten asortyment dostaniemy w bardzo różnych cenach, dlatego dobrym pomysłem jest przejrzenie wielu sklepów, marketów oraz internetu w poszukiwaniu mozaiki drewnianej nie tylko w oryginalnym wzorze ale i przystępnej cenie. Jej ceny wahają się bowiem od 30 do nawet 150 zł za metr. Warto korzystać też z licznych promocji i wyprzedaży. Wówczas taki asortyment można kupić w naprawdę korzystnej cenie.